Jedinečná – Kolekcia svadobných šperkov 2020

Tento rok som si pre vás pripravila špeciálnu kolekciu svadobných šperkov. Nápad na túto kolekciu prišiel, keď sme ja a moja kamarátka hľadali svadobné šaty pre ňu. V svadobnom salóne bolo niekoľko desiatok šiat, dlhé, krátke, princeznovské, obtiahnuté ale aj voľné a široké. Naozaj rôzne štýly a prepracovania. Každá sme si šaty poprezerali a vybrali zopár kúskov, ktoré by si mala nevesta vyskúšať, lebo sa nám najviac páčili. Keď som sa pozrela na výber mojej kamarátky- nevesty, uvedomila som si že je to niečo úplne iné, v čom som si ju predstavovala ja. Ja som dávala priestor zložitejším tvarom, trochu extravagantnosti ale stále štýlovej elegancie a nevesta hľadala niečo úplne jednoduché, bez zbytočných čipiek, volánov a iných okrás.

Náušnice Extravagantná

Vtedy som si uvedomila jednu vec, ktorá sa síce rozpráva často, ale myslím, že sa zabúda na skutočnú podstatu a pravdu daného výroku. Každá sme iná, jedinečná, v niečom skvelá. Jedno máme však spoločné, chceme sa páčiť. A je jedno komu, či už sebe, okoliu, ženíchovi, alebo aj všetkým spomenutým. Na konci dňa na tom však nezáleží. Na čom záleží je, ako sa bude nevesta v daný deň cítiť. Mala by sa cítiť najkrajšie ako je to len možné, byť so sebou spokojná, v šatách, ktoré jej padnú ako uliate a je s nimi spokojná. Nemusia to byť drahé róby alebo obrovská svadba na zámku. Kľudne to môže byť malý obrad za prítomnosti svedkov. Čokoľvek, čo si zaľúbenci prajú a budú sa cítiť komfortne.

Náušnice Žiarivá

A o tom je celá kolekcia Jedinečná. O tom, aby nevesta mala na výber. Aby si mohla vybrať farbu, tvar, dĺžku či štýl aký sa JEJ páči a v akom sa ONA bude cítiť dobre. Preto v novej kolekcii nenájdete jeden či dva tvary, ale každý kúsok je iný, tvarom, farbou, štýlom. Aby si každá nevesta mohla nájsť a vybrať to svoje a aby sa každá mohla cítiť jedinečne, tak ako jej šperk.

Náušnice Čistota

Zopár zaujímavostí o kolekcii Jedinečná:

  • kolekciu som vymýšľala a šila približne 3 mesiace
  • výber materiálu a finálnych návrhov zabral približne mesiac
  • v kolekcii sú použité rôzne kamienky, od Swarovski, cez akryl až po keramiku
  • priemerný čas ušitia jedného páru náušníc je 5 hodín
  • všetky visiace náušnice majú uzatvárateľný háčik Ag925, aby ste ich nestratili počas tancovačiek 🙂
  • každý kúsok z kolekcie nesie názov pocitu alebo vlastnosti, s ktorým si ho spájam a čo by mal priniesť novej majiteľke
  • ku kúskom z kolekcie je možné ušiť aj ďalšie kúsky do setu, napr. náhrdelník, náramok či hrebienok do vlasov
Náušnice Bohatstvo

Milé dámy, verím, že si nájdete svoj pravý kúsok pre seba, či už v tejto kolekcii, alebo si vyberiete nejaký iný kúsok a budete sa cítiť sama sebou počas celého vášho dňa.

Na koniec už len jedno veľké ďakujem mojej skvelej kamarátke, fotografke a modelke v jednom, bez ktorej by táto kolekcia bola niekde v šuflíku, bez krásnych fotiek a zobrazenia.

Foto: MxD Photography

Modelka: Dominika VaškováPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *