Najčastejšie otázky

Ako dlho trvá dodanie šperkov?

Balíčky zvyčajne zasielame do 2 pracovných dní odo dňa prijatia platby.

Aký spôsob dopravy je možné zvoliť?

Na prepravu využívame Slovenskú poštu, či už ide balík na poštu alebo na adresu. Zásielky odosielame výhradne doporučene. 

Zásielky odosielame prvou triedou, aby ste mali svoj vysnívaný šperk čo najskôr doma.

Koľko zaplatím za poštovné?

Poštovné platíme za vás ako bonus 🙂

Čo ak sa mi nepáči farba šperku na e-shope a chcela by som konkrétny šperk v inej farbe?

Žiadny problém. Stačí nám napísať a ak je z daného modelu dostupný materiál v požadovanej farbe, radi vyhovieme. 

Môžete nás kontaktovať v kontaktnom formulári , na facebooku alebo instagrame.

Je možné nechať si ušiť šperk na mieru?

Samozrejme. Napíšte nám cez  kontaktný formulár priamo na www.banshee.sk, na facebooku alebo instagrame.vašu predstavu a spolu dohodneme detaily.

Všetky modely náušníc nájdem aj v iných farbách?

Nie. Väčšina šperkov sú ušité len v jednom kuse a v jednej farebnej kombinácii. Výnimku tvoria kolekcie, kde nájdete z jedného modelu viac farebných kombinácií. 

Ak ale máte záujem o inú farbu ako je k dispozícii, neváhajte nám napísať a ak to bude možné, ušijeme vám váš vybraný model v požadovanej farbe.

Ako dlho trvá výroba na mieru?

Dĺžka výroby je individuálna a závisí od aktuálneho počtu objednávok, dostupnosti materiálu a rozsahu vašich prianí. Snažíme sa však vyhovieť čo najskôr, ako je to len možné. Obyčajne do 2 týždňov.

Aké ponúkate možnosti platieb?

Aktuálne je možnosť priamej platby na účet alebo cez platobnú bránu. V aktuálnej dobe nie je možná platba na dobierku, vzhľadom na karanténne opatrenia Slovenskej pošty.

Mám fotku náušníc a chcela by som také isté ušiť. Je to možné?

Nie. Nekopírujeme prácu iných. Vieme vám však spraviť vlastný návrh v rovnakom štýle, aký si prajete a páči sa vám, alebo vám radi poradíme s výberom z aktuálnej ponuky.

Šijete len náušnice alebo šijete aj iné druhy šperkov a doplnkov?

Šijeme aj iné druhy šperkov a doplnkov. Od náušníc cez náhrdelníky, korunky, čelenky, manžetové gombičky a mnoho ďalšieho. Neváhajte nám napísať, ak máte špeciálnu požiadavku.

Kto vyrába šperky a ako?

Všetky šperky šije sama zakladateľka a majiteľka Banshee. Šperky sú šité na Slovensku. Šperky sú ručne šité technikou soutache. Využívame však aj iné techniky, ako napríklad práca s hodvábom (shibori silk) alebo korálková výšivka.