Kolekcia Wildest Dreams

Tento rok som Vám priniesla niečo kúsok iné ako ste u mňa zvyknuté. Farebné, výrazné, veselé, ženské, s extra korením. Nezvyčajné a odvážne farebné kombinácie, výrazný dizajn náušníc a jednoduché, ľahko kombinovateľné náramky k tomu.

Čím je táto kolekcia iná? A prečo dostala názov Wildest Dreams?

Názov Wildest Dreams prišiel okamžite. Hneď, ako som premyslela dizajn náušníc, zrazu tam bol. Názov Wildest Dreams zahŕňa všetko, čo táto farebná a živá letná kolekcia má. Chcela som vytvoriť niečo, čo u Banshee nie je úplne zvyčajné. Výrazné farby, výrazný dizajn a takmer žiadne klasické kombinácie farieb. Náušnice z novej kolekcie reprezetnujú tie najdivokejšie sny, aké si môžete predstaviť. Niečo, kde prekročíte svoju hranicu „štandardu“ a doprajete si niečo viac, niečo extra. Letná kolekcia je nositeľom oslobodenia a akejsi voľnosti po dlhých mesiacoch lockdownu a vyjadrením seba samých. Lebo čo viac pripomína leto, ako žiarivé farby, môcť si vybehnúť s kamoškami na drink v krásnych šatách, žiarivých náušniciach a cítiť sa žensky a voľne, ako nikdy predtým. Každá z nás sa určite teší, že zahodíme tepláky a môžeme sa konečne nahodiť a byť zas ženami 🙂

https://banshee.sk/obchod/wildest-dreams-nausnice-bora/

Čím je táto kolekcia iná?

Predovšetkým nezvyčajným, výrazným dizajnom a kombináciou žiarivých farieb. Aj keď v kolekcii nájdete výrazné farby, nie je vôbec ťažké skombinovať ich s jednoduchým ale aj výrazným outfitom. K náušniciam som vytvorila jednoduché náramky so sklenených korálikov, ktoré viete tak jednoducho kombinovať. Môžete ich nosiť po jednom, alebo navrstviť a prepojiť tak viacfarebný outfit. Alebo si zobrat len jeden náramok kľudne aj k saku do práce.

https://banshee.sk/obchod/wildest-dreams-nausnice-zaya/https://banshee.sk/obchod/wildest-dreams-nausnice-zaya/

Pre aký typ tváre sa hodí nová kolekcia?

Pre všetky. Ako je to možné? Jednoducho. Vďaka ich dizajnu. Sú v midi až maxi dĺžke, na spodnej časti je našitá predlžovacia slzička, ktorá skvele poslúži okrúhlym a hranatým tváram. Na spodnej časti sú po obvode našité dlhé korálky, ktoré im dodajú objem, ale keďže nie sú na husto, nepôsobia ťažko. Táto časť perfektne poslúži srdiečkovým a trojuholníkovým tváram. A celkový dizajn s jemným objemom a rozšírením smerom dole, funguje s diamantovou a oválnou tvárou.

Vykročte do nového dňa ako pravá femme fatale, oblečte si čokoľvek, čo máte radi, oživte Váš outfit so žiarivými náušnicami z kolekcie Wildest Dreams a užívajte si krásny deň, s drinkom v ruke, alebo len tak, na prechádzku ku jazeru.

Špeciálna ponuka pre odberateľov Banshee

Pre tých, ktorý odoberajú Banshee newsletter, ku každým náušniciam z novej kolekcie dostanete okrem skvelých informácií priamo na mail aj náramok zadarmo. Ešte nie ste prihlásené? Napravte to a prihláste sa na odber hneď tu

Newsletter

* povinné pole


Nie je možné pridávať komentáre.