Limitovaná edícia náušníc Valentínky

Valentín je už za dverami a pri tejto príležitosti vznikli Valentínky, náušnice s posolstvom. Jedinečné, ručne šité náušnice v tvare srdiečka. Každé s iným vzorom a dizajnom, len v 3 farbách a len v 3 kusoch.

Náušnice sú ručne šité korálkovou výšivkou. Použité boli kvalitné sklenené korálky Preciosa a TOHO. Zapínanie majú všetky srdiečka napichovacie. Niektoré sú v zlatej farbe v tvare srdiečka, iné zas v tvare lístku a v striebornej farbe. Zapínania s dizajnom náušnice krásne ladia.

Všetky sú iné a predsa majú čosi spoločné. Lásku. Valentín je sviatkom lásky. To však neznamená, že musíme ľúbiť a obdarovať len niekoho iného. Môžeme obdarovať aj seba. Mali by sme obdarovať aj seba. A to pravidelne. Či už beauty večerom len pre nás, keď nám nebehajú deti stále za zadkom. Alebo si prečítať dobrú knihu v kľude a pohode. Alebo si niečo pekné kúpiť. Nie pre iného, Pre seba. Lebo keď nebudeme ľúbiť seba, ako môžeme ľúbiť iných?

Táto limitovaná edícia náušníc je presne o tom. Nie o sviatku, lebo sa to má. Ale sú pripomenutím a nesú posolstvo, že ľúbiť máme aj seba a nezabúdať rozmaznávať sa 🙂

Náušnice sú v obmedzenom množstve. Ak sa vám páčia a chcete mať pripomienku sebalásky stále so sebou, aby ste na seba už nezabúdali, objednajte si ich ešte dnes.

Špeciálna ponuka pre VIP členov Banshee. Tieto Limitky môžete mať za výnimočnú cenu. Všetky informácie nájdete vo vašom emaily.

Chcete výnimočnú cenu aj vy? Prihláste sa na newsletter nižšie a využívajte výhody členov VIP klubu.

Newsletter

* povinné pole


Nie je možné pridávať komentáre.