Wildest Dreams: Náušnice Daria

45.00

Dĺžka (vrátane zapínania): 10 cm

Šírka v najširšej časti: 5 cm

Nová kolekcia 2021

Vhodné na bežné nosenie

Pestrofarebné

Ľahko kombinovateľné

Uzatvárateľné zapínanie so striebrom Ag925

Neťahajú uši

Ľahká údržba

K tomuto produktu máte dopravu zdarma

Nie je na sklade

Popis

Krásne, farebné, šujtášové náušnice, ktoré žiaria farbami. Výrazné šujtášky na Vašich ušiach, pohodlné šaty, v ruke miešaný drink a posedenie s priateľmi. Príjemná predstava, však?  A vôbec nie taká vzdialená. Stačí si nájsť tú svoju farebnú kombináciu náušníc z kolekcie Wildest Dreams, doplniť ho jemným náramkom a vyraziť za priateľmi.

Páčia sa Vám práve tieto? Majú uzatvárateľné zapínanie so striebrom (Ag925) a tak ich ani pri tancovaní nestratíte. Šujtášové náušnice sú ľahučké, nebudú Vám preto ťahať uši a môžete v nich bez obáv stráviť celý deň. Farebné náušnice sú skvelou voľbou ku jednoduchým, jednofarebným ale aj výrazným outfitom. Nemusíte sa báť, že ich nebude k čomu dopasovať. Vy si iba zvolíte, či vyniknú náušnice alebo doplnia zvyšok Vášho outfitu.

Šujtášové náušnice z kolekcie Wildest Dreams sú ručne šité, so sklenenými kabošónmi, ktoré niečo vydržia. Zadná strana je prekrytá kvalitnou látkou ultrasuede, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a ľahko sa udržiava. Šujtášové náušnice od Banshee Vám prídu krásne darčekovo zabalené. Urobte si radosť ešte dnes a užite si toto leto na maximum.

 

Ďalšie informácie

Farba

neon, biela, fialová, ružová, žltá

Odporúčame na udalosť:

bežné nosenie, párty, spoločenská udalosť

Spôsob ušitia

Korálková výšivka, Šujtáš

Veľkosť

Maxi

Spôsob zapínania

Striebro Ag925 Francúzske zapínanie

Možno by sa Vám páčilo…